Rekvalifikační kurz Správce sítí pro malé a střední organizace se zkouškou profesní kvalifikace

Vytisknout

Tento jeden z nejžádanějších kurzů je pětitýdenní (200hodinový) rekvalifikační kurz, který absolventy připraví na práci správce sítě, síťových technologií a poradenství v tomto moderním technickém odvětví.

Cílem kurzu je získání teoretických a praktických vědomostí a dovedností z oblasti počítačových sítí, jejich konfigurace a zabezpečení s ohledem na použití těchto vědomostí a dovedností při návrhu a výstavbě počítačových sítí, řešení vzniklých problémů, monitorování a vedení dokumentace.

Absolvent tohoto kurzu dokáže navrhnout, implementovat a udržovat síťovou infrastrukturu sítě středně velké společnosti. Je schopen se orientovat v odborné terminologii, navrhnout struktury přepínaných sítí, směrovaných sítí a bezdrátových sítí. Analyzovat a stanovovat potřeby firmy v oblasti počítačových sítí, komunikovat s uživateli, monitorovat síťové prostředí a optimalizovat ho. Dále zabezpečit počítačové a síťové prostředí, sledovat životní cyklus komponent počítačové sítě, řešit vzniklé problémy a navrhovat řešení. Dokáže vést dokumentaci počítačové sítě a spoluvytvářet vnitropodnikové manuály.

Kurz je určen všem, kteří se chtějí ucházet o správce sítě a IT techniky v malých a středních organizacích. Posluchač získá po ukončení kurzu dovednosti pro uvedenou kvalifikaci.

Podrobnou osnovu naleznete na http://www.jubela.cz/rekvalifikacni-kurzy/kurz/spravce-siti_2

Uvedený kurz zajišťuje vzdělávací společnost JUBELA, na svém pracovišti v Praze, kde jsou kurzy postaveny na zkušenostech mnohaletých lektorů s praxí v těchto technologiích. Některé praktické části školení mohou v případě zájmu probíhat na školicím středisku na Zbirohu, resp. na jeho pracovištích, kde probíhá výuka bezdrátových sítí v nezarušeném prostředí, případně je zde možno ukázat aplikování moderních síťových technologií.

Uvedený rekvalifikační kurz již nabízíme třetím rokem. Absolventi našich kurzů odcházejí s bohatými znalostmi a mají téměř vždy takové znalosti, že se mohou ucházet o jakékoliv pracovní uplatnění z této oblasti.

Součást kurzu je ukončení kurzu kvalifikační zkouškou (dle NSK) Správce sítí pro malé a střední organizace.

Kurz je možno absolvovat i v poloviční zkrácené délce 100 hodin, kde je výrazně omezen prostor pro procvičování a teoretickou výuku. Na druhou stranu pro praktiky z praxe, kteří s těmito technologiemi pracují a potřebují jen krátké zopakování a uskutečnění kvalifikační zkoušky, je to ideální možnost jak získat uvedenou kvalifikaci za krátkou dobu.

Článek je reklamním sdělením společnosti JUBELA, s.r.o.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Štítky: Rekvalifikuj
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace